27.08.2013 – KUTAISI – KATOWICE

 

GODZINA – LEPIEJ NIE MÓWIĆ… ZERWANI W ŚRODKU NOCY JEMY NASZE OSTATNIE ŚNIADANIE W GRUZJI. JAZDA NA LOTNISKO TO OK. 30 min. W ŚRODKU W DŁUGIEJ KOLEJCE STOJĄ PRZYSYPIAJĄC, PODOBNE DO NAS ŻUCZKI. POWOLI PRZESUWAMY SIĘ DO PRZODU. PRZY PULPICIE CHECK IN-u STOI KOBITKA I FACHOWYM OKIEM OCENIA WIELKOŚĆ BAGAŻU PODRĘCZNEGO PODRÓŻNYCH. JEŚLI KTOŚ MA BAGAŻ WIĘKSZY NIŻ „MAŁY PODRĘCZNY” SPRAWDZA OD RAZU JAKĄ WIELKOŚĆ ZAZNACZONO NA BILECIE.

JEŻELI MASZ BAGAŻ PRZEKRACZAJĄCY DOZWOLONY WYMIAR MUSISZ IŚĆ DO STOJĄCEGO NA DRUGIM KOŃCU SALI BIURKA UIŚCIĆ ODPOWIEDNIĄ OPŁATĘ. I TU ZACZYNAJĄ SIĘ SCHODY. PŁACIĆ MOŻNA GOTÓWKĄ W LARI (GEL). MOŻNA TEŻ ZAPŁACIĆ GOTÓWKĄ W € LUB $ US, ALE… W TAKIM WYPADKU OPŁATA WZRASTA KOLOSALNIE BO PRZELICZNIK JEST BARDZO, ALE TO BARDZO NIEKORZYSTNY. MOŻNA TEŻ ZAPŁACIĆ WSZYSTKO KARTĄ. NIESTETY NIE DA SIĘ POŁĄCZYĆ DWÓCH RÓŻNYCH FORM PŁATNOŚCI. Np.: ZOSTAŁO CI 50 LARI, A MASZ DOPŁACIĆ 80 LARI. NIE MOŻESZ DAĆ TYCH 50 A RESZTĘ DOPŁACIĆ KARTĄ. MUSISZ WSZYSTKO POKRYĆ Z KARTY (PO MOCNO NIEHALO KURSIE)

NASZA WYCIECZKA ZBLIŻA SIĘ DO KOŃCA. JESZCZE TYLKO … DOLECIMY DO DOMU !!! BARDZO UDANA PODRÓŻ, ODNALAZŁA SIĘ NAWET ZGUBIONA BLUZA !!! ??

◼ PAMIĘTAJ HASŁO-KLUCZ W GRUZJI: ◼ ??⬅︎???”JESTEM POLAKIEM”???? PO TAKIM STWIERDZENIU WSZYSTKO PRZED TOBĄ STOI OTWOREM ?

.

>     ZOBACZ FOTY     <

.

.