01.04.2014 – BÁVARO

.

OSTATNI DZIEŃ SPĘDZAMY NA PLAŻY. USIŁUJEMY KUPIĆ JAKIEŚ PAMIĄTKI, ALE ZA BARDZO NIE MA WYBORU. NA ZAKOŃCZENIE, PAMIĘTAJĄC O MARNYM JEDZENIU W SAMOLOCIE POSTANAWIAMY COŚ ZJEŚĆ W PLAŻOWEJ RESTAURACJI Z WIDOKIEM NA MORZE. ZASZALELIŚMY W ZUPEŁNIE PRZYZWOITEJ RESTAURACJI – ONNO’S BAR.  JEDZENIE TO OCZYWIŚCIE MORSKIE PRZYSMAKI A DO TEGO UDAJE NAM SIĘ DOSTAĆ PRZYZWOITE BIAŁE LEKKO MUSUJĄCE WINO CHILIJSKIE. POPIJAJĄC WINO GAPILIŚMY SIĘ NA TURKUSOWE MORZE (… I NA LEŻĄCE OBOK LASECZKI)  ?

W DRODZE NA PLAŻĘ BÁVARO

.

BYŁO TO NASZE POŻEGNANIE Z DOMINIKANĄ. WRACAJĄC DO B&B ZATRZYMALIŚMY SIĘ JESZCZE PRZY BANKOMACIE BY WYPŁACIĆ TROCHĘ PIENIĄŻKÓW. W B&B WSKOCZYLIŚMY SZYBKO POD PRYSZNIC, ZABRALIŚMY BAGAŻE I … NIE MOGŁEM ZNALEŹĆ SWOJEJ KARTY VISA I BANKNOTU €, KTÓRY MIELIŚMY. PRZESZUKAŁEM WSZYSTKO. NA PRÓŻNO. TRZEBA BYŁO JECHAĆ NA LOTNISKO. ZOSTALIŚMY ODWIEZIENI PRZEZ FLORIANA (ODPŁATNIE). PROSIŁEM GO TEŻ, BY DAŁ MI ZNAĆ, GDYBY PRZEZ PRZYPADEK ZNALEŹLI MOJĄ KARTĘ GDZIEŚ W NASZYM APARTAMENCIE. NA LOTNISKU CZEKAJĄC NA CHECK-IN ZNALAZŁEM W JEDNEJ Z MOICH LICZNYCH KIESZENI ZAGUBIONĄ KARTĘ BANKOWĄ. ZAGUBIONY BANKNOT € ODNALAZŁ SIĘ DOPIERO W DOMU…

ATRAKCJE, KLIMAT, PRZYRODĘ, JAKĄ OFERUJE DOMINIKANA BYĆ MOŻE MOŻNA ZNALEŹĆ GDZIE INDZIEJ, ALE WARTO TU CHOĆ RAZ PRZYJECHAĆ. JEŻELI ZAPYTACIE NAS CO NAM SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBAŁO TO POWIEMY: KOLOR I TEMPERATURA WODY, PALMY I PLAŻE, SANTO DOMINGO, LUDZIE ORAZ… AWOKADO.

.

>     ZOBACZ FOTY     <

.

.

Komentarze

2 odpowiedzi na „01.04.2014 – BÁVARO”

 1. Awatar kinect system

  I don’t know if it’s just me or if perhaps everyone else encountering problems with your blog.

  It appears like some of the text within your posts are running off the screen. Can someone else please comment and let me know if
  this is happening to them as well? This may be a problem with my web browser because I’ve had this happen previously.
  Appreciate it

  1. Awatar Zwiedzacz

   THANK YOU VERY MUCH FOR YOUR COMMENT. I AM VERY SORRY. SO FAR ONLY YOU ARE MENTIONING THIS PROBLEM. TIME TO TIME I GOT PROBLEM WITH SIZE OF LETTERS. HOWEVER AS SOON I SEE IT I AM STRAIGHT CORRECTING THIS.
   ENJOY

Dodaj komentarz