29.11.2016 – OSTATNI PRZELOT

.

NIE REZERWOWAŁEM TAKSÓWKI NA LOTNISKO ŻULIANY WYCHODZĄC Z ZAŁOŻENIA, ŻE ZŁAPIĘ COŚ NA RUCHLIWEJ ULICY 150 m OD NOCLEGOWNI. I TAK SIĘ STAŁO. PIERWSZY TAKSIARZ CHCIAŁ 400 HRYWIEN, A DRUGI SAM PODJECHAŁ I ZGODZIŁ SIĘ NA KURS ZA 130 H. 15 min PÓŹNIEJ BYLIŚMY NA MIEJSCU.
ODPRAWA PASZPORTOWA I BEZPIECZEŃSTWA POSZŁY SPRAWNIE, CHOCIAŻ TA OSTATNIA BYŁA BARDZO DROBIAZGOWA. LOTNISKO MA BARDZO ATRAKCYJNE CENOWO ARTYKUŁY W SKLEPACH DUTY FREE. TORBY Z ARTYKUŁAMI Z TYCH SKLEPÓW NIE SĄ DOLICZANE DO RESTRYKCYJNEJ WIELKOŚCI BAGAŻU PODRĘCZNEGO FIRMY WIZZ AIR.

KIJÓW - ZABEZPIECZANIE SAMOLOTU PRZED OBLODZENIEM
KIJÓW – ZABEZPIECZANIE SAMOLOTU PRZED OBLODZENIEM

.

SAMOLOT Z KATOWIC MIAŁ 30 min OPÓŹNIENIE Z POWODU WARUNKÓW POGODOWYCH W MOMENCIE STARTU. ZWIĘKSZYŁO SIĘ ONO DO 47 min, BO I W KIJOWIE ZACZĘŁO SYPAĆ. POTEM TRZEBA BYŁO POTRAKTOWAĆ PŁYNEM ODMRAŻAJĄCYM SKRZYDŁA MASZYNY. SAM LOT SZYBKI I BEZPROBLEMOWY.

PYRZOWICKA ODPRAWA PASZPORTOWA SPRAWNA, ALE UWAGA: TRZEBA SIĘ USTAWIĆ PRZED ODPOWIEDNIM OKIENKIEM. OBYWATEL UE PRZED OKIENKIEM ONLY UE CITIZENS. CAŁE SZCZĘŚCIE NIE WYKUPILIŚMY PROPONOWANEGO PRZEZ WIZZ AIR PRZEWOZU Z LOTNISKA DO KATOWIC. BUSIK DO KTÓREGO WESZLIŚMY NIE DOŚĆ ŻE BYŁ TAŃSZY, TO DO TEGO ODJECHAŁ JAKO PIERWSZY.

GODZINĘ PÓŹNIEJ BYLIŚMY W DOMU …

.

► ZOBACZ FOTY ◀︎

.

                     .

.


Opublikowano

w

, , ,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz