15.04.2017 – POŻEGNANIE

.
ZAPEWNIWSZY NASZEGO KOTA O DOZGONNEJ MIŁOŚCI DO NIEGO I O POWROCIE ZA 32 DNI WYSZLIŚMY Z DOMU Z DWOMA BAGAŻAMI PODRĘCZNYMI. TO ZNACZY MIELIŚMY DWIE TORBY UZNAWANE ZA DUŻY BAGAŻ KABINOWY W SAMOLOTACH TANICH LINII LOTNICZYCH WIZZAIR. W JEDNEJ BYŁY UBRANIA. W DRUGIEJ KOSMETYKI I APARATY FOTOGRAFICZNE. SAMA NIE WIEM JAK UDAŁO SIĘ TO ZAPAKOWAĆ. PRZECIEŻ NIE CHODZIMY STALE W TYCH SAMYCH CIUCHACH.

WRESZCIE LECIELIŚMY DO AMERYKI POŁUDNIOWEJ, A KONKRETNIE DO PERU I KOLUMBII …

POLOWALIŚMY NA TANIE BILETY DO TEGO MIEJSCA PRAWIE 3 LATA. 
LOT BRYTYJSKIMI LINIAMI LOTNICZYMI DO PERU, NIE WIEDZIEĆ CZEMU MAMY Z BARCELONY PRZEZ LONDYN, A POWRÓT Z BOGOTY PRZEZ MADRYT DO LONDYNU HISZPAŃSKĄ IBERIĄ.

TRASA PODRÓŻY, JAKĄ ZAPLANOWALIŚMY TO TYPOWA TRASA GRINGO. KLASYKA GATUNKU, CZYLI LIMA, AREQUIPA, JEZIORO TITICACA, CUZCO, DOLINA INKÓW, MACHU PICCHU. POTEM ZJAZD DO IQUITOS, PRZEPRAWA DO KOLUMBII. W KOLUMBII CHCEMY ZOBACZYĆ BOGOTĘ I  CARTAGENĘ ORAZ SAN AGUSTÍN. NA WIĘCEJ NIE STARCZY NAM CZASU.
TO NIE JEST PROSTA TRASA. UZNALIŚMY, ŻE POKONAMY CZĘŚĆ ODCINKÓW SAMOLOTEM, Z UWAGI NA DUŻE ODLEGŁOŚCI. PODWYŻSZA TO KOSZT PODRÓŻY, ALE JEST MNIEJ MĘCZĄCE I SZYBSZE.

POZNAŃ – OSTATNIA WIECZERZA W OJCZYŹNIE

.

ZACZYNAMY OD POZNANIA SKĄD MAMY LOT DO BARCELONY W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. GDYBY ANGIELSKI PRZEWOŹNIK NIE ZMIENIŁ DATY WYLOTU Z BARCELONY, NIE MUSIELIBYŚMY LECIEĆ JUŻ W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIAT ANI NOCOWAĆ W POZNANIU.

SAMOLOT Z POZNANIA MAMY O 7 RANO.

ZAREZERWOWALIŚMY NOCLEG W HOTELU GOLD. PODSTAWĄ WYBORU BYŁO POŁOŻENIE HOTELU NA TRASIE Z DWORCA KOLEJOWEGO NA LOTNISKO. CENA PRZYSTĘPNA. 99 ZŁ ZA DWÓJKĘ Z ŁAZIENKĄ.
 PRZYSTANEK AUTOBUSOWY OBOK HOTELU.

.

► ZOBACZ FOTY ◀︎

.


Opublikowano

w

, , , ,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz