17.05.2017 – JAK DOSTAĆ SIĘ Z LOTNISKA HEATHROW NA LOTNISKO W LUTON

.

PRZYLECIELIŚMY OKOŁO 14-tej DO LONDYNU. NIGDY NIE BYŁAM NA LOTNISKU HEATHROW. KOLOS. TRZEBA POKONAĆ DUŻE ODLEGŁOŚCI ŻEBY WYJŚĆ NA ZEWNĄTRZ. W KOŃCU DOTARLIŚMY DO WYJŚCIA I INFORMACJI.

KU NASZEJ RADOŚCI OKAZAŁO SIĘ, ŻE KURSUJĄ STĄD BEZPOŚREDNIE AUTOBUSY NA LOTNISKO LUTON. JAZDA TRWA GODZINĘ. KOSZTUJE 25 FUNTÓW OD OSOBY. AUTOBUS ODJEŻDŻA Z JEDNEGO ZE STANOWISK ZNAJDUJĄCYCH SIĘ PRZED WYJŚCIEM DO HALI PRZYLOTÓW.

JEŻELI CHODZI O TEN AUTOBUS, TO NIE POTRAFIŁAM ZNALEŹĆ W INTERNECIE, ANI TEŻ PYTAJĄC ANGLIKÓW, BEZPOŚREDNIEGO POŁĄCZENIA Z HEATHROW DO LUTON. WSZYSTKO WSKAZYWAŁO NA TO, ŻE TRZEBA JECHAĆ DO CENTRUM LONDYNU A STAMTĄD DO LUTON. A TU OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEDNAK NIE.

 

PRZEJAZD Z HEATHROW DO LUTON – LONDYN PRZYWITAŁ NAS TYPOWĄ POGODĄ

.

CZEKAJĄC NA AUTOBUS KUPILIŚMY COŚ DO JEDZENIA. CZYTAŁAM, ŻE LUTON TO JEDNO Z NAJGORSZYCH LOTNISK I NIC TAM NIE MA. FAKTYCZNIE LUTON JEST LOTNISKIEM MAŁYM I PRZESTARZAŁYM. NIEMNIEJ JEDNAK JEST TU SPORO LOKALI  W KTÓRYCH MOŻNA COŚ ZJEŚĆ, NAPIĆ SIĘ. JEST TEŻ TROCHĘ SKLEPÓW. POD TYM WZGLĘDEM RANKING CHYBA NIE DO KOŃCA JEST SŁUSZNY.

TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ WYLĄDOWALIŚMY I ZA SPRAWĄ NASZEGO PRZYJACIELA, ODBIERAJĄCEGO NAS Z LOTNISKA, PO PÓŁGODZINIE MIĘTOSILIŚMY NASZEGO NIECO OBRAŻONEGO KOTA…

.

►ZOBACZ FOTY◀︎

.

Komentarze

Dodaj komentarz