18.07.2017 – LECIMY DO APULII

.

KILKANAŚCIE DNI TEMU NIESPODZIEWANIE OTWORZYŁA SIĘ PRZED NAMI MOŻLIWOŚĆ WYSKOCZENIA NA 10 DNI DO PRZYJACIÓŁKI WOMBATA MIESZKAJĄCEJ W APULII. SZYBKO NABYLIŚMY BILETY I WŁAŚNIE PONOWNIE OPUSZCZAMY KRAJ.

OPIEKA DLA KOTA PRZYWIEZIONA. ARIGATOS ZADOWOLONY. MOŻEMY RUSZAĆ.

KATOWICE PYRZOWICE AIRPORT – ODLOT ZA 60 min …

.

PIERWSZY ETAP – SAMOCHODEM NA LOTNISKO. PARKING W NASZYM ULUBIONYM MIEJSCU – ATMOSFERZE – CENOWO WYGLĄDA DOBRZE (ZA 10 DNI ZAPŁACILIŚMY 70 zł). TA PRZECHOWALNIA 4 KÓŁEK ZNAJDUJE SIĘ 400 m OD AIRPORTU KATOWICE. DOWÓZ I PRZYWÓZ OCZYWIŚCIE W CENIE.

LECIMY WIZZAIR-em. NA LOTNISKU SPOTYKAMY NASZĄ KOLEJNĄ PRZYJACIÓŁKĘ. TAK JEJ SIĘ SPODOBAŁA MOŻLIWOŚĆ PRZEŻYCIA RAZEM Z NAMI PODRÓŻNICZEGO ORGAZMU W POŁUDNIOWO-WŁOSKIM UPALE, ŻE RZUCIŁA WSZYSTKO I DOLECIAŁA Z WARSZAWY. DO TEGO WSZYSTKIEGO UMÓWIŁA SIĘ Z MŁODYM, OBIECUJĄCYM GIGOLÒ, ŻEBY DO NIEJ DOŁĄCZYŁ NA LOTNISKU W BARI. LĄDUJE 15 min PO NAS. KRYSI JUŻ SIĘ KRĘCĄ ŁZY SZCZĘŚCIA W JEDNYM OKU. NARESZCIE BĘDZIE MOGŁA ZASPOKOIĆ SWOJE WYGŁODNIAŁE INSTYNKTY … MATCZYNE. SPOTKANIE Z SYNEM KRYSTYNY I ROBAKIEM (PRZYJACIÓŁKĄ WOMBATA JESZCZE Z BRODZIKA) NASTĄPI (MAMY NADZIEJĘ) PRZED BUDYNKIEM LOTNISKA W BARI ok. godz. 21:10

NASTĄPIŁ …

DOJAZD DO CORTE ULIVI (KOŁO 130 km)  ZAJĄŁ PONAD 90 min.

KOLACJA WIEŃCZY TRUDY DNIA …

.

►ZOBACZ FOTY◀︎

.


Opublikowano

w

, , , ,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz