31.07.2017 – KIERUNEK SOPOT

.

PIERWSZY RAZ OD PONAD 10 LAT BĘDZIEMY W SOPOCIE. JEDZIEMY NA MAŁY RODZINNY ZJAZD I PRZY OKAZJI MAMY ZAMIAR ZWIEDZIĆ KILKA MIEJSC.

PO PRZEPROWADZENIU KALKULACJI POSTANOWILIŚMY SKORZYSTAĆ Z NIEZBYT LUBIANEGO PRZEZ NAS PKP. NASZ SAMOCHÓD CENOWO WYCHODZI PODOBNIE (WLICZAJĄC CENY PALIWA I OPŁAT ZA AUTOSTRADY), ALE JAZDA JEST DUŻO DŁUŻSZA, NIE WSPOMINAJĄC PÓŹNIEJSZYCH PROBLEMÓW Z PARKOWANIEM.

KOLEJ W NASZYM PRZYPADKU TO 33% ZNIŻKI DLA SENIORÓW I TYLKO DLATEGO PRZEJAZD JEST OPŁACALNY.

POCIĄG PRZYJECHAŁ DO KATOWIC, A POTEM DO SOPOTU O CZASIE. JAZDA PRZYJEMNA I BEZPROBLEMOWA. W CENIE BILETU DRUGIEJ KLASY @ 132,30 JEST NAPÓJ. NIESTETY, ZUPEŁNIE ZASKOCZYLI NAS BRAKIEM WI-FI W TEJ KLASIE SCHNELLZUGU.

MAJĄC ZAPEWNIONE SPANIE U PRZYJACIÓŁ W GDYNI ORŁOWIE NATYCHMIAST PO ROZPAKOWANIU WYSKOCZYLIŚMY DO OKOLICZNYCH SKLEPÓW ZROBIĆ KONIECZNE JEDZENIOWE ZAKUPOSY.

ORŁOWO NIE JEST TANIE. WIECZOREM NA UL. ZWYCIĘSTWA ZNAJDZIECIE DWA LEKKO DROGAWE SKLEPY SPOŻYWCZE OTWARTE DO 24-tej, A W CENTRUM HANDLOWYM „KLIF” SIEĆ „PIOTR I PAWEŁ” STRASZY CENAMI DO 22-giej.
NAJLEPIEJ ROBIĆ ZAKUPY W LIDLU PRZY PRZYSTANKU SKM „SOPOT – KAMIENNY POTOK”

WEJŚCIE NA MOLO W SOPOCIE BYŁO RODZINNYM PUNKTEM ZBORNYM.

 

SOPOT – TEN BAR NA PLAŻY STAŁ SIĘ NASZYM MIEJSCEM RODZINNYCH SPOTKAŃ

.

SKORZYSTALIŚMY Z KOLEJKI SKM, BO TO NAJSZYBSZY I NAJLEPSZY ŁĄCZNIK W TRÓJMIEŚCIE. SZCZEGÓLNIE JEŚLI MIESZKA SIĘ BLISKO KTÓREJKOLWIEK STACJI.
BILETY MOŻNA KUPIĆ NA WIELE SPOSOBÓW. W: KASIE, AUTOMACIE, PIERWSZYM WAGONIE SKŁADU ALBO INTERNETEM POPRZEZ APLIKACJĘ SKYCASH. NIE ZAPOMNIJCIE, ŻE JUŻ BĘDĄC 60-cio LATKIEM PŁACICIE ZDECYDOWANIE MNIEJ.

SOPOT O TEJ PORZE ROKU TO POLSKIE LAS VEGAS. CENY WSZYSTKIEGO SPADAJĄ Z KOSMOSU I LEWITUJĄ TROCHĘ POWYŻEJ NASZYCH PORTFELI. CI, KTÓRYCH PUGILARES NIE JEST ODPOWIEDNIO TŁUSTY, MOGĄ MIEĆ TUTAJ PROBLEM Z RADOSNYM SPĘDZENIEM URLOPOSA.

NIEPRZERWANE TŁUMY PRZELEWAJĄCE SIĘ MONCIAKIEM UTRUDNIAJĄ ZNALEZIENIE ROZSĄDNEGO MIEJSCA NA ZJEDZENIE RYBY BEZ ZACIĄGANIA KREDYTU BANKOWEGO.

ZNAJDUJEMY TYLKO JEDNO TAKIE MIEJSCE. TUŻ PRZY OGROMNYM NAPISIE „MOLO”, PO PRAWEJ STRONIE w/w PASAŻU (IDĄC OD DWORCA) JEST JEDYNA NA MONCIAKU SMAŻALNIA RYB. WYBÓR OK. CENY DOPUSZCZALNE. POSIŁEK DLA DWÓCH OSÓB (2 × RYBA + 2 X SURÓWKA + 2 X NAPÓJ LEKKO ALKOHOLOWY) KOSZTOWAŁ 79.76 PLN.

TUTAJ ZNALAZŁA NAS RODZINA …

.

>     ZOBACZ FOTY     <

.

.

Komentarze

Dodaj komentarz