06.11.2017 – ŻEGNAMY KOTA

.

NO I OCZYWIŚCIE PRZED WYJAZDEM MUSIAŁO SIĘ COŚ ZDARZYĆ, ABY NIE BYŁO ZA DOBRZE. 4 LISTOPADA PO POŁUDNIU LINIE LOTNICZE KATARU POINFORMOWAŁY NAS, ŻE ZMIENIŁY GODZINĘ WYLOTU SAMOLOTU. ZAMIAST 17:30 WYLOT MA BYĆ O 15:50. NIBY NIC, ALE DLA TYCH, KTÓRZY MUSZĄ DOJECHAĆ DO MIEJSCA WYLOTU MOŻE BYĆ TO PROBLEM. MY MIELIŚMY JUŻ KUPIONE BILETY NA POCIĄG I ZAPLANOWANY CZAS CO DO MINUTY PRZED WYJAZDEM. TRZEBA BYŁO WSZYSTKO ZMIENIĆ.

NA SZCZĘŚCIE ZWROT PIENIĘDZY ZA BILETY KOLEJOWE OKAZAŁ SIĘ BYĆ BEZPROBLEMOWY.

KOT TAK SIĘ OBRAZIŁ NA NAS, ZA TO ŻE WYJEŻDŻAMY, ŻE NIE TYLKO SIĘ Z NAMI NIE POŻEGNAŁ, ALE DO TEGO SCHOWAŁ SIĘ TAK, ŻE NIE POTRAFILIŚMY GO ZNALEŹĆ.

NA LOTNISKU BYLIŚMY TRZY GODZINY PRZED ODLOTEM. ODPRAWY CELNO-BAGAŻOWE PRZESZŁY SPRAWNIE.
SERWIS KATARSKICH LINII, KTÓRYMI LECIELIŚMY PO RAZ PIERWSZY, BYŁ NIEZŁY. PRZY KUPOWANIU BILETÓW POJAWIŁO SIĘ ZAPYTANIE O JEDZENIE JAKIE CHCIELIBYŚMY MIEĆ SERWOWANE W TRAKCIE LOTU. NIE WSZYSTKIE LINIE LOTNICZE O TO PYTAJĄ. Z SZEREGU PROPOZYCJI, WYBRALIŚMY TE, KTÓRE WYDAWAŁY SIĘ NAM NAJCIEKAWSZE. BARDZO DOBRZE SIĘ PRZY TYM BAWILIŚMY. DZISIAJ DOSTALIŚMY REZULTATY NASZEJ ZABAWY. SMAKOWITE HINDUSKIE JEDZENIE.

PO 6,5 GODZINACH DOLECIELIŚMY DO DOHY. MAJĄ DOŚĆ DUŻE LOTNISKO, PEŁNE SKLEPÓW GŁÓWNIE Z PERFUMAMI, ALKOHOLEM, SŁODYCZAMI.

.

NA LOTNISKU W DOHA

.

MIELIŚMY 2 godz. 20 MINUT DO NASTĘPNEGO LOTU. POCHODZILIŚMY TROCHĘ PO LOTNISKU I TRZEBA BYŁO WSIADAĆ DO SAMOLOTU.

TYM RAZEM PODANO NAM DWIE MAŁE KANAPKI I PO PRAWIE TRZECH GODZINACH CIEPŁĄ KOLACJĘ. W SUMIE NA CAŁEJ TRASIE JEDZENIE BYŁO DOBRE. SERWOWANO TEŻ NAPOJE ALKOHOLOWE, SOKI, WODĘ, KAWĘ, HERBATĘ.

W BANGKOKU BYLIŚMY O 12:30 MIEJSCOWEGO CZASU. ODEBRALIŚMY BAGAŻ I PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA CZWARTE PIĘTRO LOTNISKA – TERMINAL LINII WEWNĘTRZNYCH. MIELIŚMY STĄD LOT DO CHIANG MAI – LINIAMI BANGKOK AIRLINES. CZAS, KTÓRYM DYSPONOWALIŚMY, W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZAŁ NA ODEBRANIE BAGAŻY, ZMIANĘ TERMINALU, NADANIE BAGAŻU I ODPRAWĘ.

LOT DO CHANG MAI BYŁ KRÓTKI – GODZINA I 15 MINUT.

.

►ZOBACZ FOTY◀︎

.

.