09.11.2021 – ZACZYNAMY …

00:02  ←

 

MYŚLICIE, ŻE JESTEŚMY GOTOWI DO TEJ NAJWAŻNIEJSZEJ, CHOĆ NIE NAJDŁUŻEJ ANI NAWET NIE SPECJALNIE NAJCIEKAWSZEJ KOLEJNEJ PODRÓŻY? 

JEST ŚRODEK NOCY, A MY MIOTAMY SIĘ POMIĘDZY DWOMA WALIZKAMI, KUCHNIĄ I ŁAZIENKĄ. 

DOPIERO DZISIAJ WIECZOREM WYPEŁNILIŚMY KWESTIONARIUSZE PRZYGOTOWANE PRZEZ MAURYTYJSKIE WŁADZE DLA GOŚCI ERY COVIDOWEJ. ABY MÓC TO ZROBIĆ TRZEBA BYŁO ZALICZYĆ TEST PCR NA NIE WIĘCEJ NIŻ 72 godz. PRZED LĄDOWANIEM NA WYSPIE (WYNIKI DOSTALIŚMY PO ok. 19 godz.). 

WOMBAT PAKUJE UBRANIA, JA APARATY FOTO, KABLE, ŁADOWARKI, KOMPA. DODATKOWO ZGRYWAM MUZĘ I AKTUALIZUJĘ NASZ PODRÓŻNY SPRZĘT MULTIMEDIALNY. W PRZERWACH FARBUJĘ SOBIE WŁOSY. NIE CHCĘ STRASZYĆ MAURYTYJCZYKÓW SIWIZNĄ. 

 

03:53  ←

 

WSKAKUJĘ DO ŁÓŻKA WYGRZANEGO PRZEZ DRZEMIĄCEGO OD 30 MINUT WOMBACIKA. 

POCIĄG DO WARSZAWKI MAMY O 11:02. ALE DROGI DO DWORCA. TE 400 – 450 m  WYGLĄDA NIECIEKAWIE GDY PADA, A TY IDZIESZ Z WALIZKAMI. NA SZCZĘŚCIE PRZESTAŁO PADAĆ I NIE BYŁO KAŁUŻY. 

SZYBKI SPACER DO DWORCA Z DWOMA WALIZKAMI ZABRAŁ NAM NIE WIĘCEJ NIŻ 10 min.

SOBIESKI JAK ZWYKLE MIAŁ SPÓŹNIENIE. NIEWIELKIE. 13 MINUTOWE.

PODRÓŻ W NIEZBYT ZATŁOCZONYM PRZEDZIALE MINĘŁA BŁYSKAWICZNIE. W ZACHODNIEJ PRZESIEDLIŚMY SIĘ NA POCIĄG PODMIEJSKI W KIERUNKI LOTNISKA.

UWAGA: BILET NA DOJAZD DO LOTNISKA KOSZTUJE PLN 3,40 os. ULGOWY 1,70. W WAGONACH SĄ AUTOMATY PRZYJMUJĄCE BILON, KARTY I BANKNOTY. PODRÓŻ TRWA ok. 10 min.

NA LOTNISKU BYLIŚMY KILKA MINUT PO 14:00. ODPRAWA ZACZĘŁA SIĘ DOBRE 30 min. PÓŹNIEJ.

TERAZ DOPIERO OKAZAŁO SIĘ JAK DOBRZE MÓJ WOMBACIK DOPRACOWAŁ CAŁĄ COVIDOWĄ STRONĘ PODRÓŻY.

zakupy w strefie bezcłowej
SZYBKIE ZAKUPY NA AMSTERDAMSKIM LOTNISKU

Opublikowano

w

,

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz