20.03.2022 – NIE ZA KRÓTKIE EXPOSÉ

 

WIELKA SIEMA DLA NASZYCH FANÓW. DŁUGO NAS NIE WIDZIELIŚCIE … WIEMY, WIEMY, I BARDZO ŻAŁUJEMY.

 

GŁÓWNYM POWODEM TEJ MEDIALNEJ NIEOBECNOŚCI BYŁA CHĘĆ PRZENIESIENIA BLOGOWANIA NA NOWĄ, ODŚWIEŻONĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.

MIAŁA RUSZYĆ DAWNO TEMU. JESZCZE ZANIM COVID-19 UJRZAŁ ŚWIATŁO DZIENNE, CZYLI NA POCZĄTKU 2020. NIESTETY PRZEDSIĘWZIĘCIE  OKAZAŁO SIĘ TO ZBYT DUŻYM WYZWANIEM. SAMO PRZYGOTOWANIE GRAFIKI DO „ZWODOWANIA” NOWEJ PLATFORMY ZAJĘŁO MI PONAD 6 MIESIĘCY. PO DRODZE MUSIAŁEM OGARNĄĆ PROBLEMY Z KOMPAMI I ZNALEŹĆ NOWEGO CZŁOWIEKA DO POMOCY PRZY BLOGU.

 

POMIMO SZALEJĄCEGO NA ŚWIECIE COVID-19 TROCHĘ PODRÓŻOWALIŚMY.

 

ODKRYLIŚMY KILKA NIEPRAWDOPODOBNYCH MIEJSC — GŁÓWNIE W POLSCE POŁUDNIOWO-WSCHODNIEJ. ABSOLUTNYM ZASKOCZENIEM BYŁ DLA NAS BUSKO-ZDRÓJ I JEGO OKOLICE. W TYM POLSKIM BADEN-BADEN PODOBAŁO NAM SIĘ TAK, ŻE W NIEDŁUGIM CZASIE POJECHALIŚMY DOŃ PONOWNIE, BIORĄC ZE SOBĄ KRI  -NASZĄ RZYMSKĄ PRZYJACIÓŁKĘ. ONA TEŻ WRÓCIŁA ZACHWYCONA. 

ODWIEDZILIŚMY RÓWNIEŻ ITALIĘ, KRETĘ I PORTUGALIĘ.

NASZĄ NAJDALSZĄ DESTYNACJĄ ERY PANDEMII BYŁ MAURITIUS. JAK ZAPEWNE WIECIE, TO WŁAŚNIE TAM, U WYBRZEŻY TEJ PRZYAFRYKAŃSKIEJ WYSPY WZIĘLIŚMY ŚLUB…

CI, KTÓRZY POZA BLOGIEM ŚLEDZĄ NAS NA FB I EWENTUALNIE NA WHATSAPP-ie NA PEWNO WIDZIELI NASZE NIEZBYT CZĘSTE WPISY Z ww. EVENTÓW.

 

Dolina Świątyń - Agrigento
AGRIGENTO (SYCYLIA) – GŁÓWNE RUINY DOLINY ŚWIĄTYŃ

 

ALE WRÓĆMY DO 'AD REMU” …

 

BRAK CZASU I CZYNNIK „PRZEJRZEWANIA” TEŻ WPŁYNĄŁ NA MOJĄ WYDAJNOŚĆ. ZNACZNIE SPADŁO MI TEMPO OBRÓBKI FOĆ. W POWIĄZANIU Z WCZEŚNIEJ WPOMNIANYMI „ZAJMOWACZAMI” CZASU, ZNALAZŁEM SIĘ W NIEZBYT FAJNEJ SYTUACJI — MAM CIĄGLE DO OBRÓBKI KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZDJĘĆ. NAJSTARSZE JESZCZE Z NASZEJ DRUGIEJ, DŁUGIEJ WYPRAWY DO AMERYKI POŁUDNIOWEJ  W 2019 …


Opublikowano

w

,

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz